+8618566206176info@df-led.top

Produkto kategorija

Pridėti: Floor 5, Building A, Nr.2, Chuangye Road 5, Jiangbian Industrial Park, Songgang miesto, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Kinija

Tel: + 86-755-33133869
Faksas: + 86-755-29945819-803

El. paštas: info@df-led.top

Namuose > Žinių > Turinys

Dabartinės problemos dėl gaisro avarinis apšvietimas

Gaisro avarinis apšvietimas yra priešgaisrinės evakavimo ir gaisro gesinimo įranga, gaisro darbuotojai greitai evakuoti ir ugniagesių pateko į pastatą, ugniagesių darbas yra labai svarbus vaidmuo. Bet kasdienį gaisro kontrolės rasti, daug dalinių ugnies avarinio apšvietimo dizainas, atrankos, įrengimo ir naudojimo, yra daug problemų, gaisro avarinis apšvietimas lemiamą akimirką deramą vaidmenį.

Pirma, dabartinės problemos gaisro avarinis apšvietimas paraiškų.


1, netinkamas pasirinkimas.


Kai kuriuose bus gaisro avarinis apšvietimas ir pilietinės avariniai žiburiai painioja, tol, kol avariniai žiburiai ant linijos, nesuprato valstybės gaisro kodas reikalavimų gaisro avarinis apšvietimas, o ne be nacionalinės gaisro produkto kokybės bandymų centras kvalifikuotas, su arba be gamybos licencijos gamintojų produktų.


2, tinkamai nustatytas dalys.


Gaisro avarinis apšvietimas montavimo vieta, tarpus ir aukštis, yra nacionalinių gaisro kodekso reikalavimų, tačiau tikrasis diegimą, vienetų užklausos dizainą, ir naudoti nėra įdiegta pagal reikalavimus visiškai, todėl ugnies avarinio apšvietimo montavimo skyles.


3 nustatyta trūkumų skaičių.


Daug vartotojų, dažnai vienašališkai, siekimas ekonominės naudos, ignoruojant saugos, gaisro avarinio apšvietimo rinkinys, per daug, ir net kai kurie padaliniai vis dar yra tuščias, net nustatymas gaisro avarinis apšvietimas vieta, kiekis negali būti garantuota.


4, netinkamos priežiūros.


Geros būklės avarinio apšvietimo įrenginiai visada yra nepatenkinama, dažnai gali būti vertinamas naudojant agregatas atjungdami maitinimą nuo avarinio apšvietimo ar apšvietimo žalą ne remontuoti, prižiūrėti ar trūksta žinių daro apie avarinio apšvietimo priežiūra nėra gerinant o praradimas