+8618566206176info@df-led.top

Produkto kategorija

Pridėti: Floor 5, Building A, Nr.2, Chuangye Road 5, Jiangbian Industrial Park, Songgang miesto, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Kinija

Tel: + 86-755-33133869
Faksas: + 86-755-29945819-803

El. paštas: info@df-led.top

Namuose > Naujienos > Turinys

Inovacijos yra būtina Kinijos apšvietimo kapitalo siekia atnaujinti

Apšvietimo pramonės modernizavimo naujovės yra būtina


Perlų upės deltoje, Zhongshan pramoninis klasteris ekonomika yra labai savita. 2007 m., Zhongshan pramonine gamyba sudarė daugiau nei 70 % kamuolėlių miesto visos pramonės produkcijos vertė.


Daug pramoninių klasterių Zhongshan apšvietimo pramone yra per didelių tradicines pramonės šakas, Zhongshan, taip pat žinomas kaip "Kinijos apšvietimo kapitalo". Dauguma grupių iš apšvietimo pramone, guzhen town, vietinis apšvietimas susijusių įmonių daugiau nei 5 000 įmonių, kuriose dirba daugiau nei 100 000 žmonių, mastelį iki 16 milijardų juanių.


Tačiau apšvietimo gamybos, apšvietimo produktų, anksčiau buvo imlioms pramonės šakoms, technologinio turinio ir pridėtinės vertės produktai nėra didelis, pramoninis klasteris atnaujinimas yra labai skubiai. Zhongshan savivaldybių komiteto Li Qihong, mero pavaduotojas sekretorius sakė žurnalistams: "Zhongshan yra tik bandomųjų miesto naujovių pramoninių klasterių Guangdong provincijoje. Ankstesnės administracinės miesto maketą, pramoninis klasteris turi remti stambaus verslo ir vertės grandinės būdingas ilgas industrializacijos. Kaip led apšvietimo pramonės klasteris modernizavimas "pirmauja" srityje naujovių, guzhen apšvietimo pramone turi pagerinti prekės ženklo grandinių pokyčiai, technologijos aljansus, regioninės prekių ženklų, remti visą inovacijų centrai, paskirstymo centrų ir kitų atnaujinimų tapti įtakinga ir konkurencingos pramonės pagrindinių pramonės. ”


"Dėl finansinės krizės, atvykimo įtakos nekilnojamojo turto pramonei daug, guzhen's apšvietimas taip pat patyrė nemažai įtakos, paspartinti atnaujinimo ir naujovių ir didinti savo konkurencingumą." Zhongshan guzhen miesto Vice meras Wei Hongrui sakė.